K filmu tak zároveň napsala scénář. Hana Lasicová, která byla hvězdou večera, se oblékla do střapatého kalhotového overalu se sponou v pase a neskutečně jí to seklo. Při pohledu na ni nikdo nemohl popřít, že je dcerou slavného slovenského herce Milana Lasicy (†81). U takové události nemohla pochopitelně chybět její matka, slavná Maryška z komedie Postřižiny Magda Vášáryová.

Tatínkovi byla Hanka podobná už jako malá holka. To ostatně nedávno dokázala archivní fotografií, kterou vytáhla z alba. „Moje narozeninová oslava. Vedle mě stojí nějaký významný chorvatský dramatik. Nevím, proč přišel na mou oslavu. Vážím si toho. A kdo je toto?“ okomentovala Lasicová retro snímek. Poukázala tak na svoji letitou kamarádku Adélu Vincezovou.

„Když mi bylo osm let, tak mě rodiče poprvé vzali k Adélce Banášové do zahrady. Přišla Adéla a ptala se mě. A tebe si rodiče adoptovali. Ty jsi z romské osady?“ přiznala spisovatelka v nedávné slovenské show Nikdo není dokonalý. Od té doby jsou nerozlučnými kamarádkami.

Video
délka: 01:56.97
Video se připravuje ...

Lasicova křest knihy Thomas Kruchina, Ondřej Rybár

Fotogalerie
43 fotografií