Britský fešák Robert Pattinson, jenž naposledy kina opanoval coby temný rytíř Batman, anebo zazářil ve sci-fi snímku Tenet, už dávno není tím sladkým mladíkem z teenagerské ságy Stmívání, co v noci šmíroval svou vyvolenou. Proti zařazení mezi hollywoodské sexsymboly Robert bojuje skutečně originálním způsobem - na pařížském týdnu pánské módy, kde byl jednou z hlavních hvězd, zvolil notně femininní outfit.

Na přehlídku luxusní značky Dior, které je herec tváří pro kolekci jaro/léto 2023, dorazil Robert v oblečení, které jako kdyby si vypůjčil ze šatníku své starší sestry. Zvolil modrou, skládanou sukni, vysoké, černé podkolenky, černé holínky a hnědou huňatou bundu, co připomínala kožíšek. A svým téměř až otráveným výrazem, který nasadil snad na všechny fotky, jako kdyby dával všem kolem sebe jasně najevo, že ho nějaká kritika vůbec nezajímá...

Video
délka: 02:25.30
Video se připravuje ...

Zakončení Varů 2018: Pattinson uvedl dav do extáze, vrhnul se mezi fanoušky Jan Jedlička

Rozhodně se mu podařilo zaujmout - fotoaparáty všudypřítomných novinářů se soustředily výhradně na něj. A i když není prvním slavným mužem, co vynesl do společnosti sukni, jisté je, že zrovna u představitele netopýřího muže by to určitě nikdo nečekal. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jak to držiteli Ceny prezidenta MFF Karlovy Vary pro rok 2018 slušelo. Anebo neslušelo? Posuďte sami.

Fotogalerie
32 fotografií