Rodina herce britského původu Juliana Sandse již několik dní trne strachy. Manželka a tři děti nemají o jeho stavu žádné zprávy. Muž, jenž si zahrál například v seriálech Gotham, Banshee, Slečna Marplová či Posel ztracených duší, a také ve filmech Pokoj s vyhlídkou, Démon Warlock, bizarním snímku Helena v krabici či ve výše zmiňovaném Nabarveném ptáčeti, není k nalezení. Jeho zmizení bylo oznámeno příslušným úřadům už v pátek 13. ledna.

„Podle mých informací během dne odešel na výstup do hor, a když se nevrátil, tak jeho rodina nahlásila, že ho pohřešuje,“ uvedla policejní mluvčí Gloria Huertaová. Úřady zahájily pátrací akci v horách, pozemní týmy ale byly po pouhých 24 hodinách odvolány kvůli lavinovému nebezpečí. Pátrání však pokračuje ze vzduchu, ale zatím bohužel neúspěšně.

Video
délka: 02:34.83
Video se připravuje ...

Oficální český trailer filmu Nabarvené ptáče Bioscop

Podle dostupných informací se herec vydal na túru v oblasti Baldy Bowl na jihu Kalifornie, která je mezi lyžaři a milovníky hor velmi populární. Ve čtvrtek tam však místní úřady vydaly varování před špatnými meteorologickými podmínkami. Sesuv lavin by mohl být riskantní i pro záchranáře samotné – a proto musely být jejich týmy odvolány. Nezbývá než doufat, že je herec v pořádku...

Fotogalerie
44 fotografií