Dlouhých 22 let tvořili pár, po 12 let byli manželé, měli dva syny, patnáctiletého Donovana a dvanáctiletého Sonnyho. Jenže bohužel, ne každá pohádka má takzvaný happy end - a Noel Gallagher a jeho manželka Sara MacDonaldová se rozvádějí. Muzikant se již dokonce odstěhoval z jejich domu v Hampshire, jehož hodnota se odhaduje na 8 milionů liber (216  milionů korun), a přesunul se do skromnějšího bytu v severním Londýně.

Hvězda Oasis a hudební publicistka vydali podle DailyMail v pátek 13. ledna prohlášení, v němž oznámili svůj rozchod a zdůraznili, že "se budou i nadále společně starat o své děti, které zůstávají jejich prioritou". Kromě dvou dospívajících kluků je známý rocker také otcem dcery Anais (22), která vzešla z jeho předchozího vztahu s bývalou manželkou Meg Mathewsovou (56). S tou byl ženatý pouhé čtyři roky.

Video
délka: 02:44.24
Video se připravuje ...

Mlžící Roman Šebrle: Zapletl se do otázek na manželku a rozvod! Markéta Reinischová

Fanoušci se nyní ptají, zda se bratři Noel a Liam (50) dají znovu dohromady a začnou s Oasis znovu koncertovat. Právě Liam totiž v minulosti opakovaně tvrdil, že Sara je důvodem, která brání znovuobnovení oblíbené kapely, a že nemá jejich hudbu ráda. Spor mezi bratry kvůli Saře údajně vygradoval tak moc, že Noel nepozval Liama ani na svou veselku. Comebacku skupiny ale nyní již nic a nikdo nebrání - a jejich příznivci by to jistě uvítali s nadšením.

Fotogalerie
37 fotografií