Ještě včera večer mnoho fanoušků doufalo, že se stane zázrak. Lisa Marie byla převezena do nemocnice se zástavou srdce.

Dcera slavného zpěváka rock’n’rollu opustila náš svět v pouhých 54 letech. Svět ji znal spíše díky slavným mužům v jejím životě. Lisa Marie byla manželkou krále popu Michaela Jacksona, který náš svět také opustil dříve a tragicky.

Smrt potvrdila její matka Priscilla (77). „S těžkým srdcem se musím podělit o zdrcující zprávu, že nás opustila moje krásná dcera Lisa Marie“.

Král popu a dcera Elvise Presleyho se krátce setkali v 70. letech na koncertě v Las Vegas, ale sblížili se až o dvacet let později na večeři se společným přítelem v Los Angeles. V době jejich opětovného setkání byla vdaná za Dannyho Keougha, s nímž měla dvě děti: Riley a Benjamina (†27), který v roce 2020 spáchal sebevraždu.

Jackson a Lisa Marie se rychle spřátelili a často si telefonovali bez toho, aniž by jejich vztah někam spěl. V létě 1993 byl pak zpěvák „Thrilleru“ obviněn ze sexuálního zneužívání třináctiletého chlapce Jordana Chandlera, což vehementně popíral. V průběhu vyšetřování se obrátil na Lisu Marii s žádostí o podporu a ještě téhož roku ji telefonicky požádal o ruku.

V prosinci 1995 se Jackson a Lisa Marie se rozešli. Elvisova dcera podala rozvodové papíry a následující měsíc oznámila jejich rozchod. Manželství skončilo v srpnu 1996.

Její nejbližší přátelé nesou tuto ztrátu těžce. Johna Travolta na svém Instagramu napsal.

„Liso, budeš mi chybět, děvčátko, ale vím, že se zase uvidíme,“ napsal zpěvák.

Video
délka: 12:32.28
Video se připravuje ...

Elvis Presley – Od sexuálního symbolu po totální vyčerpání. Jak král rock'n'rollu změnil hudbu. Videohub

Fotogalerie
47 fotografií