Populární herec vyhrál glóbus v kategorii nejlepší herec v dramatickém seriálu za ztvárnění hlavní role rančerského patriarchy Johna Duttona v seriálu Yellowstone. „Včera jsme museli odvézt děti ze školy. Je to podruhé za pět let, co naši dálnici zaplavila voda a my jsme se ocitli na špatné straně města. Už jsme se ani nestačili vrátit domů včas před uzavřením dopravy. Nikdo není smutnější než já a manželka Chris, že tam s vámi na Zlatých glóbech nemůžeme být,“ řekl Costner na videu, které doručil organizátorům slavnostního večera v sále hotelu Hilton v Beverly Hills.

Moderátorka Regina Hallová, která převzala cenu jeho jménem, si místo tradiční děkovné řeči zažertovala. „Kvůli bezprecedentnímu počasí a záplavám se musel evakuovat do krytu – v Santa Barbaře!“ Narážka na druhdy totálně zabezpečenou oblast pro největší boháče vzbudila velký smích diváků.

Spielberg je král! Rozbil Avatara i Cruise

Zlatý glóbus za nejlepší filmové drama i nejlepší režii si odnesl částečně autobiografický snímek Stevena Spielberga (76) Fabelmanovi, který je volně založený na režisérově dětství a dospívání. Dokázal tak porazit velké favority globů, například pokračování akčního trháku Top Gun s názvem Maverick či druhý díl výpravného sci-fi snímku Avatar Jamese Camerona (68).

Butler děkoval Elvisově vdově

Zlatý glóbus za nejlepší mužský výkon v dramatu porota udělila herci Austinu Butlerovi (31) za biografický snímek o králi rock´n´rollu Elvisovi Presleym s názvem Elvis. Přímo na místě sledovaly přebírání cen i Presleyho vdova Priscilla (77) s jejich dcerou Lisou Marií (54). Dojatě slzely při jeho děkovačce, kde jim sliboval věčné přátelství. Fanoušky ovšem namíchlo, že se pokoušel imitovat Elvisův božský hlas...

Video
délka: 03:07.80
Video se připravuje ...

Divoký život a záhadná smrt Whitney Houston Videohub

Fotogalerie
32 fotografií