Kardashianová se s nezvyklou novinkou pochlubila na svém instagramu, který sleduje bezmála 335 milionů lidí. Namísto klasického budíku nebo slovní výzvy, aby děti konečně vylezly z postele, využívá tahle máma každé ráno zcela jiný postup. K rodině domů dochází držitel Grammy Philip Cornish.

„Philip přichází každé ráno, aby moje děti vzbudil hrou na klavír a aby uklidnil jejich malé dušičky v ranním shonu krásnými vánočními písničkami,“ popsala fanouškům, jak to během adventu chodí u nich doma. 

Kardashianová má z manželství s rapperem Kanyem Westem čtyři děti – dcery North (9) a Chicago (4) a syny Sainta (7) a Psalma (3). Nedávno jí soud přiklepl nárok na 200 tisíc dolarů (tedy 4,6 milionu korun) na alimentech každý měsíc. 

Video s pianistou, které sdílela na sítích, si vysloužilo rozporuplné reakce. Zatímco podle některých jde o krásné gesto starostlivé mámy, jiným to přijde jako plýtvání penězi z jiného vesmíru. „Bohatí lidé asi neznají Spotify,“ rýpl si například jeden fanoušek s odkazem na možnost pustit si hudbu z nahrávky. Mnozí si také neodpustili otázku, zda o něco takového děti vůbec stojí.

Video
Video se připravuje ...

Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu! Profimedia

Fotogalerie
273 fotografií