Letos v létě oslavila teprve 25. narozeniny, a už má na kontě hned několik plastických operací. Modelka, youtuberka a podnikatelka Anastasia Karanikolaouová, známá také jako „Stassie Baby“, se tím narozdíl od některých jiných celebrit nijak netají. Výsledek práce zručných chirurgů jí dnes koneckonců více než slušně vydělává na živobytí... 

Rty jako Kylie Jennerová

V reality show o rodině své nejlepší kamarádky Držte krok s Kardashians například prozradila, že je stejně jako Kylie pravidelnou uživatelkou výplní rtů. Po jejích křivkách bez pochyby touží nejedna mladá dívka a okouzlily dokonce i bývalého manžela Kim Kardashianové (42) Kanyeho Westa (46), který přiznal, že byl do dívky zamilovaný. Je ale potřeba si říct, že nejsou přírodní. 

Nejkrásnější prsa na světě

Úpravami prošel například modelčin dekolt, ačkoli po implantátech nejprve nesáhla. „Když jsem byla mladší, mívala jsem ta nejkrásnější, nejpevnější prsa,“ svěřila se influencerka, kterou na instagramu sleduje téměř 11 milionů lidí, pro časopis Harper's Bazaar v roce 2017. 

„Někdo mi řekl, že pokud nosíš podprsenku s kosticemi, ochabnou ti prsa. Měla jsem je krásná, takže jsem podprsenku nikdy nenosila. Postupem času jsem zjistila, že ten, kdo mi to řekl, se naprosto mýlil,“ popsala tehdy své zkušenosti. 

Na focení se navíc nemohla vejít do určitých šatů, což ovlivnilo její práci. Bylo rozhodnuto: je čas na operaci! Stassie tedy podstoupila lifting prsou bez použití implantátů – nechala si je pouze trochu přizvednout, což zlepšilo i jejich celkový tvar. „Svého rozhodnutí nelituji,“ hodnotila posléze. 

V roce 2018 se ovšem pod kudlu vrátila znovu, aby si plastiku prsou nechala opravit. „Mám s nimi problém. Jsou moc dole, nejsou tam, kde mají být,“ vysvětlila tehdy fanouškům. 

Jak to bylo se zadkem?

Zatímco o prsou mluví zcela otevřeně, o jiné hojně diskutované části svého těla ale mlčí jako hrob. Při pohledu na tělo Stassie v bikinách jen málokomu unikne kulaté pozadí a velmi výrazné, oblé boky. Partie, které působí skoro až nepřirozeně vzhledem ke zbytku jejího těla, tak mnohokrát vzbudily spekulace o možné operaci pozadí. Ty koneckonců nejsou mezi celebritami nijak výjimečné a zejména rodina Kardashianových a Jennerových je jimi proslulá. 

Mnozí podezřívají Stassie, že si buď do půlek nechala vložit silikonové implantáty, nebo využila proceduru s názvem Brazilian butt lift (BBL), kdy je klientovi odsán tuk z určitých partií – obvykle břicha nebo stehen – a následně vložen do pozadí a boků. BBL má podle odborníků zdaleka nejpřirozeněji vyhlížející výsledky, zároveň při něm ale statisticky nejvíce pacientů umírá. 

„Nikdy jsem neměla implantáty v zadku, jenom v prsou. Neříkám, že jsem si nenechala dělat jiné věci nebo s něčím nehýbala... Když jsem byla mladší, měla jsem pocit, že moje rty musí být velké, moje prsa musí být velká, můj zadek musí být velký,“ prozradila Stassie v podcastu Call Her Daddy (Říkej jí taťko) Alexandře Cooperové (28). A právě slova o „hýbání“ s částmi těla mnohé fanoušky utvrdila v tom, že to byla právě procedura BBL, co stvořilo modelčino věhlasné pozadí. 

Video
délka: 00:09.00
Video se připravuje ...

Žena měla v těle plesnivý implantát Tiktok: melissalima713

Fotogalerie
143 fotografií