Ta tam jsou doby, kdy ji coby Hannah Montanu milovaly miliony dívek po celém světě. Miley Cyrusová se od té doby zuřivě snažila vymanit ze škatulky sladkého "Disney dítěte" způsobem, jenž možná přišel někomu lehce přes čáru - nahotou, provokací, obscénním chováním, veřejným blahořečením marihuany a podobně. Její skvostné tělo ukázala už tolikrát (a z tolika různých úhlů), že před svými fanoušky už nemá snad žádné tajemství.

A i přesto se jí stále daří překvapovat. Třeba tím, jak normálně dokáže vypadat, když chce! Čerstvá třicítka Miley si se svým o 10 let mladším přítelem, hudebníkem Maxxem Morandem (20), a skupinkou kamarádů vyrazila na brunch v Malibu v Kalifornii. Partneři byli sladěni do jednoduchých, látkových kalhot, bílých triček a rozepnutých košil, díky čemuž oba působili velice civilně. Možná až příliš!

Video
Video se připravuje ...

Praštěné outfity Miley Cyrus. youtube.com/hollywoodbackstage/BPŽ

Miley, která je známá svými odvážnými outfity a věčně trčícími bradavkami, budila dojem usedlé dámy odvedle - čemuž moc nepřidal ani rozcuchaný drdol sepnutý velkým skřipcem a sluneční brýle, co jí a jejímu partnerovi měly zajistit anonymitu v džungli velkoměsta. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jaké verzi této slavné krásky, která se proslavila i díky svému hereckému umu ve filmech LOL, Kočka či Poslední píseň, dáváte přednost...

Fotogalerie
90 fotografií