Emily Ratajkowskárelativně nedávno založila módní značku Inamorata, která se soustředí primármě na plavecké oblečení. A na to, jak velký ohlas tato značka má, jsou ale plavky, které produkuje, opravdu maličké!

Skromné kousky látky opravdu stěží zakrývaly vše, čím Emily příroda obdařila. Bikiny nechaly vyniknout modelčinu postavu a v kombinaci s pouze jemným líčením vypadala Ratajkowská jako přírodní Amazonka z pralesů. Dalo by se říct, že víc kůže jí snad s trochou nadsázky zakrývaly zlaté náušnice.

Dechberoucí kráska nedávno začala chodit s bavičem Petem Davidsonem, který (možná kvůli ní?) opustil playmateKim Kardashian(42). A ačkoliv spolu tvoří pár, jejich vztah je „otevřený“ a oba vítají možnost, že se mohou vídat i s jinými partnery.

Sama zpěvačka to na svém TikToku okomentovala slovy: „Můžu být s muži, ale i s ženami. Všichni jsou sexy takovým tím zajímavým způsobem...“

Video
délka: 00:22.93
Video se připravuje ...

Emily Ratajkowská jako Velikonoční zajíček Instagram

Pokud bude Emily vypouštět do světa takové fotky častěji, je téměř 100% jisté, že Pete přece jen ten otevřený vztah přehodnotí.

Fotogalerie
61 fotografií