Herec Keanu Reeves, v Libanonu narozený fešák s kanadským pasem a předky z Havaje, Británie, Irska, Portugalska i Číny, je proslulý svou skromností a také tím, že se nebojí chodit mezi lidi. V centru Prahy ho tak teď můžete potkat nejen na večeři v některé z hospůdek, ale lze ho zahlédnout i přímo v akci!

Jedna z lokací, na kterou v noci ze čtvrtka na pátek herec dorazil, bylo Masarykovo nádraží v centru metropole, kde si během necelé hodiny střihl scénu na přistavené lokomotivě.

Ochranka kolejiště ovšem neprodyšně obklíčila, takže čekající (a číhající) fanoušci zahlédli hvězdu až nad ránem. Z placu se nechala řidičem odvézt do hotelového pokoje, vzdáleného pouhých 200 metrů od nádraží.

Keanu Reeves bydlí v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze, kde noc v dvoupokojovém prezidentském apartmá stojí přes 100 000 korun. Podle spekulací je herce možné zahlédnout i v Brně, kam jezdí díky své velké vášni pro motorky trénovat na závodní okruh.

Film Ballerina rozšíří akční sérii John Wick (právě zveřejnili trailer 4. filmu a 5. je naplánovaný), kde si Keanu Reeves zahrál hlavní roli poprvé v roce 2014. Tzv. spin-off Ballerina se má v Česku natáčet až do února.

Kubánka v privátu

Jednu z hlavních rolí si v připravovaném snímku střihne i kubánská kráska Ana de Armasová (34). Ta ovšem nebydlí ve stejném hotelu a po natáčení odjela na privátní ubytování neznámo kam.

Zatímco Keanu Reevese proslavila role Nea v kultovním snímku Matrix, Ana de Armasová proslula především po boku Daniela Craiga v poslední bondovce Není čas zemřít a naposledy hrála sladkou Marilyn Monroe v životopisném filmu Blondýnka .

 

Video
Video se připravuje ...

Ten pravý, ta pravá? Keanu Reeves a Winona Ryder jako nesnesitelní svatební hosté. Bontonfilm

Fotogalerie
68 fotografií