Přestože britská supermodelka Kate Mossová nikdy nebyla obdařena velkými ňadry. A vzhledem k tomu, jak je štíhlá, má prsa, jak se říká, po tatínkovi. To jí ovšem nikdy nevadilo a jako správná exhibicionistka ráda chodila na veřejnosti v odvážných modelech… a nahotě se nebránila už vůbec. V mnoha reklamních kampaních pózuje jen tak, jak ji Pán Bůh stvořil. Tu a tam se ale stane, že ukáže i to, co nechce…

To se jí teď stalo při odchodu z podniku Annabel's And Loulou's Members Club v Londýně, kam chodí pouze vybraná společnost. Když vycházela ven, zavěšená do kamarádky, zradily ji působivě střižené šaty. Přestože i tak byla látka notně průsvitná, takže si všichni mohli detailně prohlédnout její spodní prádlo, z dekoltu, co jí sahal málem až k pupíku, jí náhle vypadlo jedno prso.

Video
délka: 00:55.03
Video se připravuje ...

Kate Moss a Cara Delevingne: Zákulisí natáčení kolekce pro Mango podzim/zima 2015 Youtube.com/mango

Trčící bradavky si modelka buď nevšimla, anebo usoudila, že teď se s tím už stejně nedá nic dělat, takže v klidu pokračovala v chůzi a ignorovala všechny ty všudypřítomné fotoaparáty, co její trapas pohotově zachytily.

Na její sice malé, ale zato pěkně tvarované poprsí se můžete podívat do naší galerie. O libý pohled, který ocení především její pánští fanoušci, vás nemůžeme ochudit!
Fotogalerie
45 fotografií