Jak k tomuto nečekanému shledání došlo? Rusovlasá zpěvačka Geri Hornerová (50), dříve ještě coby Halliwellová známá jako Ginger Spice, uspořádala v sobotu večírek při příležitosti svých kulatých narozenin... a dala dohromady tak Victorii Beckhamovou alias Posh Spice, Melanii Chisholmovou, jinak řečenou Mel C či Sporty Spice, a Emmu Buntonovou, tedy Baby Spice.

Byla to právě manželka slavného fotbalisty Davida Beckhama (47), kdo pak sdílel v neděli ráno na instagramu několik fotek z noční akce. A nebylo pochyb, že si dámy tento společný večer náramně užily - na jednom záběru dokonce i společně pózují, tisknou se k sobě jako staré kamarádky, jimiž i jsou. Všechny oděné ve stylových, elegantních černých kompletech od hlavy až k patě.

Video
Video se připravuje ...

Victoria Beckhamová tančí v ulicích Instagram

Druhá fotka v příspěvku byl roztomilý, ale zato upřímný záběr Victorie a Emmy, jak se k sobě tulí u jednoho ze stolů. „Miluji vás,“ napsala Posh Spice ke snímkům, co berou za srdce. A nebýt kritiky některých Victoriiných fanoušků, kteří si povšimli, že má tato módní návrhářka najednou nějak podezřele zvětšené, zjevně napíchané rty, jistě by jim nic nekazilo radost z jejich setkání.

Zdálo se, že na akci chyběla Melanie Brownová (47), více známá jako Mel B nebo Scary Spice, pátá členka Spice Girls. Ta před nedávnem oznámila, že se po mnoha špatných zkušenostech s muži znovu naučila milovat, a co více, zasnoubila se s kadeřníkem Rorym McPheem (36), jenž je o 11 let mladší nežli ona. Podle některých médií tam ale přítomná byla - akorát se s nikým nefotila...

Fotogalerie
41 fotografií