Zahraniční celebrity zkrátka milují Halloween a předhání se v tom, kdo vymyslí lepší a originálnější kostým. Trochu od lesa na to šla modelka Lottie Mossová, která se rozhodla okopírovat jinou hvězdu.

Zvolila si totiž takové oblečení, aby připomínalo někdejší velkou průšvihářku a pařmenku Paris Hiltonovou. Dědička hotelového impéria na sebe především na počátku milénia upozorňovala všelijak. A oblečky, co víc odhalovaly, než zakrývaly, nebyly výjimkou.

Mossová se nyní inspirovala a na večírek v Londýně si oblékla kopii jednoho takového modýlku. Růžový volánkový top, který zakryl jen poprsí, ale celá záda i bříško nechal odhalené, k tomu pidi mini sukýnka a samozřejmě růžové boty na podpatku. Vše doladěné účesem v podobě dvou copánků, upravených ještě růžovými mašličkami. 

Ať už se ze strany Mossové jedná o obdiv k Paris, nebo spíše o parodii a  nadsázku, jisté je, že takovýhle kostým nebyl nejideálnější volbou do sychravého podzimu. Naštěstí Lottie to tušila a přehodila si na cestu do klubu v Laylow přes sebe ještě raději i bundu.

 

Video
délka: 00:55.03
Video se připravuje ...

Kate Mossová a Cara Delevingneová: Zákulisí natáčení kolekce pro Mango Podzim/zima 2015 Youtube.com/mango

Fotogalerie
112 fotografií