Máte pocit, že vám to v rodině úplně neklape? Možná jste na tom ještě dobře. Rapper 50 Cent (vlastním jménem Curtis James Jackson) je teď se synem skoro na nože.

Vztahy mezi otcem a synem nebyly nikdy nejlepší a v poslední době se ještě vyostřily. Mladý Marquise se totiž veřejně nechal slyšet, že finanční podpora, kterou rapper platil jeho matce, zdaleka nebyla dostatečná. Marquiseova matka dostávala od 50 Centa měsíčně 6 700 dolarů, tedy bezmála 170 tisíc korun. 

Výzva pro tátu

Po stížnostech se na mladíka snesla vlna kritiky; podle většiny lidí totiž rozhodně nejde o malé peníze. Marquise v pondělí zareagoval veřejným vzkazem pro svého otce. „Když si všichni myslíte, že 6 700 dolarů je tak moc peněz, tak někdo prosím řekněte tátovi, že mu zaplatím 6 700 dolarů, když se mnou stráví pouhých 24 hodin a podnikneme všechno, co jsem s ním chtěl dělat jako kluk,“ napsal na svůj Instagram. Připojil fotku, na které sedí na zemi vedle nápisu „entitled“, volně přeloženo jako „povýšenecký“, vyskládaného z bankovek.

Ironicky tím napodobil svého tátu, který se v roce 2016 na svém Instagramu zvěčnil vedle podobného náspisu „BROKE“, neboli „na mizině“. Kontroverzní fotka vznikla v době, kdy rapper požadoval, aby mu soud umožnil vyhlásit osobní bankrot. Argumentoval tehdy, že hromady peněz na jeho sociálních sítích jsou ve skutečnosti falešné a má je jen proto, aby udělal dojem na své fanoušky. 

Drsná facka

Kýžené reakce se ale mladík nedočkal. 50 Cent odpověděl skrz své alter-ego, fiktivní postavu jménem Kanan: zveřejnil video, na kterém postava po drsné hádce zavraždí svého syna. Tak to bychom si možná na Marquisově místě peníze raději nechali... 

Video
délka: 04:26.36
Video se připravuje ...

Děti diktátorů: Syn Fidela Castra spáchal sebevraždu a dcera žije v azylu Videohub

Fotogalerie
67 fotografií