Nevěsta Jennifer přítomné ohromila ve svatebních šatech od Ralpha Laurena s dlouhou vlečkou a závojem, Ben pro tuto příležitost zvolil bílý smoking s černými doplňky.

Obřad si samozřejmě nenechaly ujít jejich děti. Podle informací Daily Mailu na svatbě nechyběla dvojčata Lopezové Emme a Max (14), jejichž otcem je zpěvák Marc Anthony, a tři děti Afflecka, které vzešly z manželství s Jennifer Garnerovou – Violet (16), Seraphina (13) a Sam (11).

Svatby se bohužel nezúčastnil ženichův bratr Casey Affleck, ten uvedl, že už měl povinnosti v Los Angeles, a nepřišla ani Benova bývalá manželka Jennifer Garnerová, s exmanželem vychází naprosto ukázkově, ale bohužel natáčí v Texasu. Mezi hosty se ovšem objevilo mnoho dalších slavných jmen. Obřadu se účastnil například Matt Damon se svou ženou Lucianou Barroso, režisér Kevin Smith. Dalšími očekávanými celebritami byl George Clooney, Jane Fonda, Renee Zellweger a Jimmy Kemmel.

Rezidence a rozsáhlý pozemek kolem ní byl přísně střežen policií. Na příjezdové cesty byly nainstalovány bezpečnostní brány a kvůli plánovanému ohňostroji byla odkláněna nízko letící letadla, helikoptéry a drony do vzdálenosti tří mil od rezidence. Dokonce byla hlídána i řeka, která pozemek lemuje.

Jennifer Lopezová jako hlavní barvu obřadu zvolila bílou a dokonce požádala i příchozí, aby se oblékli do bílého. V této barvě byla i květinová výzdoba. Navzdory tomu, jak luxusně celý prostor působil, svatební menu příliš honosné nebylo. Na jídelním lístku se objevily vepřové kotlety, rýže a zelenina, což jsou jídla oblíbená v Portoriku, odkud Jennifer pochází. Dále si hosté mohli pochutnat na lahůdkách z grilu, nebo na kuřeti pečeném v troubě.

První obřad v Las Vegas se slavnému páru podařilo utajit dokonce i před rodinou. Ovšem na druhé svatbě si nechali velmi záležet. Její plánování trvalo měsíce. A podle fotografií se zdá, že vše proběhlo podle plánu a zamilovaný pár si tak konečně mohl vychutnat radostné okamžiky po boku svých blízkých.

Za zmínku stojí i to, že Affleck nedávno nemovitost, kde svatba proběhla, prodal. Nakonec své rozhodnutí přehodnotil a rozhodl se uspořádat svatbu právě zde. Ostatně o tom, že by zde chtěl Jennifer pojmout za manželku, přemýšlel Ben už v roce 2003, tehdy dokonce plánoval, že by na pozemcích nechal postavit kostel. Jenže pak přišel rozchod a ze svatebních plánů sešlo, naštěstí jen na pár let…

Jejich velký den ovšem pokazila i jedna nepříjemnost. Pro ženichovu maminku musela přijet záchranka, protože při nešťastném pádu spadla a poranila si nohu. První hosté začali do Benova sídla přijíždět už v pátek odpoledne, kvůli zásahu záchranky však někteří uvízli v dopravní koloně, která vznikla nahromaděním dodávek a náklaďáků, které přivážely vybavení a výzdobu na oslavu.

Naštěstí to velkolepý obřad nijak neohrozilo a přítomní si se zamilovaným párem mohli vychutnat jejich velký okamžik.

Video
Video se připravuje ...

Záchranka odváží Affleckovu matku do nemocnice Profimedia.cz

Fotogalerie
93 fotografií