Herečka Denise Dowseová začátkem srpna onemocněla meningitidou a následně upadla do kómatu. Podle lékařů nebylo uměle vyvolané a nebylo jisté, zda se z něj probere.

Bohužel, nakonec se herečka již neprobrala a nemoci podlehla. Její smrt v sobotu potvrdila její sestra Tracey. „S velmi těžkým srdcem všem oznamuji, že moje sestra Denise Dowseová se vydala vstříc naší rodině ve věčném životě,“ uvedla ve veřejném prohlášení.  

„Denise Yvonne Dowseová byla ta nejúžasnější sestra, dokonalá, slavná herečka, mentorka a režisérka. Byla to moje nejlepší kamarádka a poslední člen rodiny,“ dodala zarmoucená Tracey.

Českému publiku se Dowseová představila například v oblíbeném seriálu Beverly Hills 90210 nebo v komediálním dramaseriálu Nesvá

Hold své herecké kolegyni vzdal i Ian Ziering (58), který v Beverly Hills 90210 ztvárnil Steva Sanderse. „Tohle je šíleně srdcervoucí. Ze všech mých let práce na Beverly Hills 90210 budu na svoje scény s Denise vždy vzpomínat s maximální úctou k jejímu talentu, laskavosti a k její milující duši,“ uvedl.

Video
délka: 03:36.02
Video se připravuje ...

BH90210: Brenda, Brandon, Donna, Kelly… ti všichni jsou zpět, tentokrát ale sami za sebe. • VIDEO Fox Network

Fotogalerie
29 fotografií