Sexy zpěvačka a světoznámý režisér se rozhodli svůj vztah posunout na další level. Dva měsíce poté, co se dostala na veřejnost krásná novinka o jejich zásnubách, došlo na veselku! Svatba se konala v naprosté tichosti a za přísného utajení v Londýně, v přítomnosti jejich nejbližších. Rita Ora se pak nechala slyšet, že se nyní bude pyšnit příjmením jak svým, tak i manželovým, ve formátu „Waititi-Ora“.

„Byl to opravdu intimní obřad a super speciální pro všechny. Jejich nejbližší a nejdražší vidí, jací jsou bláznivě zamilovaní,“ prozradil zdroj pro The Sun s tím, že ačkoli zpěvačka žije v záři reflektorů, svůj vztah si hodlá udržet v co největším soukromí. Zdroj dále dodal, že po tajné svatbě novomanželé plánují ještě velkolepou oslavu s množstvím celebrit, ale svatební fotky na obálkách magazínů čekat nemáme. Na rozdíl od jiných hvězd hollywoodu nehodlají své štěstí „prodat“ časopisu, co jim zaplatí nejvíc.

Video
Video se připravuje ...

Režisér Taika Waititi natočil poslední filmovou Marvelovku, Thor: Láska jako hrom Falcon

Rita a Taika spolu začali chodit před rokem a půl. Sblížili se v době, kdy byla zpěvačka (pocházející z kosovské Prištiny) v Austrálii a pracovala tam jako koučka v pěvecké reality show The Voice. Pár jednu dobu koketoval s polyamorií, to když se k nim přidala krásná herečka Tessa Thompsonová (38), vztah ve třech jim ale dlouho nevydržel. Pravděpodobně zjistili, že jsou nejšťastnější jenom ve dvou...

Fotogalerie
68 fotografií