Sexy zpěvačka a světoznámý režisér se rozhodli svůj vztah posunout na další level. Dva měsíce poté, co se dostala na veřejnost krásná novinka o jejich zásnubách, došlo na veselku! Svatba se konala v naprosté tichosti a za přísného utajení v Londýně, v přítomnosti jejich nejbližších. Rita Ora se pak nechala slyšet, že se nyní bude pyšnit příjmením jak svým, tak i manželovým, ve formátu „Waititi-Ora“.

„Byl to opravdu intimní obřad a super speciální pro všechny. Jejich nejbližší a nejdražší vidí, jací jsou bláznivě zamilovaní,“ prozradil zdroj pro The Sun s tím, že ačkoli zpěvačka žije v záři reflektorů, svůj vztah si hodlá udržet v co největším soukromí. Zdroj dále dodal, že po tajné svatbě novomanželé plánují ještě velkolepou oslavu s množstvím celebrit, ale svatební fotky na obálkách magazínů čekat nemáme. Na rozdíl od jiných hvězd hollywoodu nehodlají své štěstí „prodat“ časopisu, co jim zaplatí nejvíc.

Video
délka: 02:14.76
Video se připravuje ...

Režisér Taika Waititi natočil poslední filmovou Marvelovku, Thor: Láska jako hrom Falcon

Rita a Taika spolu začali chodit před rokem a půl. Sblížili se v době, kdy byla zpěvačka (pocházející z kosovské Prištiny) v Austrálii a pracovala tam jako koučka v pěvecké reality show The Voice. Pár jednu dobu koketoval s polyamorií, to když se k nim přidala krásná herečka Tessa Thompsonová (38), vztah ve třech jim ale dlouho nevydržel. Pravděpodobně zjistili, že jsou nejšťastnější jenom ve dvou...

Fotogalerie
68 fotografií