Přestože je na televizních obrazovkách coby Flash superhrdinou, jakmile zhasnou kamery, stává se z něj rebel. Do hledáčku policie se herec známý z Ligy spravedlnosti či z filmové série Fantastická zvířata v posledních několika měsících dostal celkem čtyřikrát...a teď, jako by toho nebylo málo, čelí obvinění z vloupání. K incidentu přitom došlo už před několika měsíci, konkrétně 1. května letošního roku ve Vermontu ve Spojených státech.

Miller se vloupal do jednoho z domů ve městě Stamford, v němž se zrovna nikdo nenacházel. V rezidenci pak vypil a odcizil několik lahví alkoholu. Přestože odešel, než se majitelé vrátili do domu, jeho vloupání bylo zachyceno průmyslovou kamerou - a tak o jeho vině není pochyb.

„V důsledku vyšetřování, které zahrnovalo záběry z bezpečnostních kamer a dalšího vyslýchání, byla nalezeny příčiny k obvinění Ezry M. Millera z trestného činu vloupání do prázdného obydlí,“ citoval deník BBC tamní policii. Herec, známý mimo jiné i z filmového blockbusteru Batman vs Superman, dostal příkaz dostavit se k soudnímu stání 26. září. Hrozící trest ale policie neupřesnila.

Video
Video se připravuje ...

Liga spravedlnosti: Tým komiksových hrdinů od DC zachraňuje svět! Vertical Ent.

U soudu se s talentovaným, leč problematickým hercem dveře teď nejspíš netrhnou. Čelí totiž i obvinění z napadení na Havaji, obvinění ze zneužívání od několika žen, přechovávání zbraní či nelegálního pěstování marihuany. Kromě toho v roce 2020 škrtil ženu na Islandu a v Berlíně obtěžoval ženy.

Svých chováním údajně v očích fanoušků zhoršuje image společnosti Warner Bros., která produkuje snímek The Flash, jenž má být příští rok uveden do kin po celém světě. Příznivcům komiksového konglomerátu DC se to ovšem nelíbí a požadují, aby byl Miller v roli nejrychlejšího muže na světě nahrazen někým jiným.

Fotogalerie
33 fotografií