Úterý 4. října 2022
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 14°C

Celebrity se pochlubily soukromými tryskáči za miliardy: Luxus v oblacích!

/
 • Celebrity a jejich letouny
  14. srpna 2022 ● 15:30

  Celebrity, které mají na kontě miliony, ve svých luxusních soukromých letadlech nalétají stovky hodin ročně, a to i do směšných vzdáleností, kdy jejich let trvá jen do dvaceti minut. Kim Kardashianová, Taylor Swiftová a další hvězdy si užívají pohodlí svých letadel.

 • 1.

  Taylor Swiftová (32)

  Zpěvačka Taylor Swiftová v roce 2019 stanula na čele žebříčku nejvíce vydělávajících muzikantů podle časopisu Forbes. Za rok dokázala vydělat 185 milinů dolarů (4,5 miliardy korun), takže si soukromé letadlo i se svým jménem a fotografií na trupu může s klidem dovolit. 

 • 2.

  Kim Kardashianová (41)

  Světová star první velikosti Kim Kardashianová si svůj slavný zadek pravidelně usazuje v kabině svého letounu za 150 milionů dolarů (3 miliardy 600 tisíc korun). 

 • 3.

  Beyónce (40)

  Manželský pár Beyónce a Jay-Z už léta obsazují přední příčky nejvíc vydělávajících hudebníků. A tak i oni mají své latadlo. 

 • 4.

  Drake (35)

  Kanadský zpěvák, herec a raper známý jako Drake si nechal na motor letadla dát své jméno. Když dal za letoun 4 miliardy korun, tak proč ne. 

   

  Uvnitř to vypadá jako v obýváku, pohodlné sedačky, křesla, pohovky... 

 • 5.

  Kylie Jennerová (24)

  Modelka Kylie Jennerová, která je už slavnější než Kim, se proslavila hlavně díky skandálu s napíchanými rty a účinkování v pořadu Keeping Up with Kardashians.

   

  Její kosmetická značka jí vydělává miliony dolarů, a tak si i ona pořídila soukromý tryskáč, který jí vyšel na necelé dvě miliardy korun.

 • 6.

  Lady Gaga (36)

  Zpěvačka, ale už i herečka, Lady Gaga do svého pohodlí investovala 2 miliardy korun. V jejím soukromém letounu vznikla fotka, kde má boa udělané ze stodolarových bankovek. 

 • 7.

  Floyd Mayweather (45)

  Floyd Mayweather Jr. je americký profesionální boxer. Je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii.

 • 8.

  Céline Dionová (54)

  Od roku 2022 je čisté jmění Celine Dionové odhadováno na 800 milionů dolarů (19 miliard korun), a je jednou z nejbohatších zpěvaček na světě.

   

  Zpěvačka dokonce fušuje do restauračního byznysu. V současné době má částečné vlastnictví ve dvou různých restauracích.

 • 9.

  Dwayne Douglas Johnson (50)

  Dwayne Johnson má na svém kontě 320 milionů dolarů (7 a půl miliardy korun). Je to herec, producent a profesionální zápasník ze Spojených států. Většina lidí ho zná pod jeho drsnou jevištní přezdívkou The Rock.

 • 10.

  Video
  délka: 01:27.21
  Video se připravuje ...

  Lady Gaga na premiéře "House of Gucci" v Londýně Profimedia

  Fotogalerie
  17 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
BAZAR
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy