Bývalá dětská hvězda Lindsay Lohanová si během intimního obřadu s hrstkou nejbližších vzala svého přítele, movitého bankéře kuvajtského původu Badera Shammase. Novinku později potvrdila na sociálních sítích. 

„Jsem ta nejšťastnější žena na světě. Našel jsi mě a poznal jsi, že toužím po štěstí a laskavosti. Jsem v úžasu, že jsi můj manžel. Můj život a moje všechno. Každý žena by se takhle měla cítit každý den,“ rozplývala se u společné fotografie. 

Tajná veselka se konala jen několik hodin před oslavou hereččiných 36. narozenin. Se svými gratulacemi okamžitě přispěchaly Lindsayiny slavné kamarádky – mezi nimi dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (41) nebo zpěvačka a hvězda reality show The Real Housewives of New Jersey (Skutečné paničky z New Jersey) Melissa Gorgaová (43). 

Novomanželé se seznámili v době, kdy Lohanová žila v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Zásnuby přišly loni v listopadu. 

Z ženicha je vedle nevěsty nadšený i novopečený tchán. „Není to hollywoodský typ, neuvidíte jeho fotky v novinách. To byl jeden s Lindsayiných problémů,“ uvedl Michael Lohan (62) pro portál PageSix.

Podle Michaela se Lindsay pokouší znovu nastartovat svou kariéru a potřebuje vedle sebe někoho, na koho se bude moci spolehnout, namísto toho, aby ji stahoval dolů. „Všichni jsou šťastní. Když se seznámili, postavila se Lindsay znovu na nohy. Žije s ním šťastný a zdravý život,“ uvedl otec herečky.

Z jejích bývalých měl rovněž rád například herce Wilmera Valderramu (42), který se proslavil jako Fez v seriálu Zlatá sedmdesátá. Vztah ale nevydržel. Naopak rapperovi Aaronu Carterovi (34) nemůže dodnes přijít na jméno. K srdci mu nepřirostl ani Lindsayin někdejší snoubenec, ruský playboy Jegor Tarabasov (29). „Není to dobrý chlap,“ nezdráhal se říct.

Shammas je ale podle táty pro Lindsay skvělou volbou. „Vidíte jí na očích, jak moc se milují. Nikdy jsem Lindsay neviděl tak zamilovanou. Jediné, co mě zajímá, je to, že je to normální chlap. Vím, že Lindsay chce děti. S dětmi je úžasná,“ prozradil Michael s tím, že by novomanželé byli rádi, kdyby se rodina brzy rozrostla. 

Lohanová se v současnosti po letech vrací i před kameru. Nedávno natočila nový film pro Netflix a chystá i další projekty!

Video
délka: 01:13.36
Video se připravuje ...

Jak šel čas s Lindsay Lohan Youtube.com

Fotogalerie
165 fotografií