Za své proměny už utratila kolem 6,5 milionu korun a má za sebou už patero zvětšení poprsí, šest operací nosu, vložení implantátů do pozadí a nekonečně mnoho injekcí s výplní a botoxem.

Všechno na mně je maličké až na moje prsa. Ráda bych ale ještě větší hrudník, s tím, co mám, nejsem spokojená,“ uvedla v pořadu. Lékaři ovšem neměli problém brunetce říct, že se svou nebezpečně nízkou váhou (prozradila, že váží 45 kilogramů při výšce 170 cm) zvětšení nedoporučují, že už tak je na kůži vidět, jak je napnutá kvůli obřím implantátům a že by tím byla kůže ještě tenčí.

VIDEO:Tanečnice z Tváře Mirka Pikolová: Nová prsa a nový milenec! 

Video
Video se připravuje ...

Tanečnice z Tváře Mirka Pikolová: Nová prsa a nový milenec! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Tara uvedla, že přes prsa má 94 centimetrů, přičemž v pase pouhých 43 cm a přes boky 73 cm. „Nemám žádné limity, co se týče plastických operací. Je to neskutečně návykové a já chci ještě větší prsa,“ uvedla brunetka vloni v The Morning Show. 

Naposledy jí paparazzi nafotili při procházce po australském Melbourne. Vyhublá královna plastik se procházela oblečená v růžové od hlavy až k patě a v průsvitném modelu. Přičemž jí nelezly ven jen obří melouny, ale i kosti na hrudníku, kyčle a další části lidské kostry.

Fotogalerie
34 fotografií