Někdejší partnerka Hugha Granta (61) vždy oplývala půvabem a poslední dobou se navíc dost rozjela. Na sociální sítě vkládá jednu fotku v plavkách za druhou a ukazuje tělo, které by jí mohly závidět i ženy o polovinu mladší, než je ona. Jen těžko uvěřit, že už je jí přes půl století.

Hurleyová si zkrátka užívá života a její poslední příspěvek to dokazuje. S kamarádkou zřejmě vyrazily na nějakou párty a Elizabeth se tam začala náhle vlnit a předvádět jakýsi taneček, který s její figurou a černými šaty s výstřihem působil zkrátka neuvěřitelně sexy.

„Co to děláš?“ zeptala se jí kamarádka a herečka, která zazářila například v Austinu Powersovi či filmu Sloužit Sáře a jako sexy čertice se předvedla ve snímku Smlouva s ďáblem, jen pokrčila rameny a se smíchem poznamenala: „Já ani nevím!“

Sama se nad tím ale zasmála a video zveřejnila na sociálních sítích. „Jak ztrapnit kamarádku? Mám na to zvláštní nadání,“ zavtipkovala na vlastní účet, ale její kamarádku to podle všeho neztrapnilo. Spíše asi večer pěkně řádily obě dvě.

VIDEO: Videoklip se sexy scénami Elizabeth Hurleyové

Video
délka: 02:32.72
Video se připravuje ...

Videoklip se sexy scénami Elizabeth Hurleyové youtube

Fotogalerie
71 fotografií