Denisa Mendrejová a Slavo Hatina ml. tvořili pár devět let, ale před třemi roky se rozešli. Mají spolu dvě dcery. Starší Gretu a mladší Hannah. Důvod rozpadu vztahu ani jeden z nich komentovat nechtěl, ale teď vyšlo najevo, že po rozchodu rozhodně kamarády nezůstali. V neděli večer Denisa zveřejnila zoufalý vzkaz na Instagramu.    

Krásné velikonoční svátky přeji! I když tyto jsou pro mě velmi náročné, protože můj bývalý partner mi ve středu odpoledne ze školy protiprávně unesl děti a do dnešního dne mi brání setkat se s nimi! Od středy nevím, kde jsou a zda jsou v pořádku. Podala jsem na něj ve čtvrtek trestní oznámení, ale bohužel, policie na Slovensku nepodnikla žádné kroky k tomu, aby děti vrátila zpět! Zřejmě je více zajímá vybírání pokut za rychlost... Jaká práva my jako matky máme v tomto státě?“ napsala vyděšená blondýnka na sociální síť. 

VIDEO: Miss Karolína Kopíncová: Přiznala plastiku ňader!

Video
délka: 03:40.72
Video se připravuje ...

Miss Karolína Kopíncová: Přiznala plastiku ňader! David Turek

Krátce nato přidala další status. „Děti se mi konečně po pěti dnech vrátily. Hodinu nato, jak jsem přidala předchozí videa. Děkuji za podporující zprávy... Vážím si toho... Síla Instagramu je opravdu velká. A nepřestávám bojovat,“ pokračovala Mendrejová a přidala i fotku s uplakanou dcerkou.    

Nerozumím, proč se této tématice více nevěnuje prostor a proč jsme my ženy ticho. Hodně z nás je ticho, protože nechce zažít tu hanbu a takové opovržení společnosti nebo se bojí partnera. Hodně žen je ticho, neboť se bojí reakce rodiny... Myslím , že bychom neměly být zticha,“ dodala.    

Fotogalerie
11 fotografií