Slovenský zápasník Gábor Boráros, jenž v Survivoru patřil mezi favorizované hráče (než ho problémy s kolenem přiměly k předčasnému ukončení soutěže), dostal ten nejkrásnější dárek ke svým úterním narozeninám. „Dneska jsem měl narozeniny, dneska už je mi třicet… a kdo má ještě narozeniny? Zora!“ hlásil Gábor v instastories, zatímco hladil bříško své partnerky Moniky Jákliové. Ta pak zamířila na sál. Již předem prý avizovala, že přítele u porodu nechce. MMA bijec tedy zůstal v čekárně společně s maminkou.

Tam mezitím odpovídal jak na narozeninové gratulace, tak i na přání všeho nejlepšího pro jeho malou dcerku. „Všichni jsou v pohodě, všichni jsou ok, Zora je zdravá, i Monika je zdravá. Přes víkend bude obrovská oslava, budu mít birthday party. A musíme oslavovat i to, že Zora už existuje,“ plánoval si nadšeně novopečený otec. Na sociální síti se už pochlubil i s dětským pokojíčkem, kde je vše připravené na příchod novorozence, něžnými snímky maminky s miminkem i detailem na dětskou ručičku.

VIDEO: VIP účastník Survivora musel odstoupit: Proč?

Video
Video se připravuje ...

VIP účastník Survivora musel odstoupit: Proč? TV Nova

Mezi gratulanty se kromě množství fanoušků objevily i komentáře jeho kolegů z reality show, co se již z Dominikánské republiky vrátili domů. Herečka Iva Pazderková (42) mu napsala: „Moc vám gratuluji, Gabi a Moniko! A Zorince přeju nekonečně zdraví, lásky a Božího požehnání.“ Nechyběla ani slova plná lásky od slovenského youtubera Daniela Štraucha (25) alias GoGoMana nebo od influencerky Nikoly Čechové (32), jež si říká Shopaholic Nicol.

A přispěchal i moderátor rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra (42). „Kamaráde, moc blahopřeju! A hlavně, volba jména ,Zorka‘ je boží!! Zase se mi má kdo za pár let starat o instagram,“ vtipkoval bývalý partner Agáty Hanychové (36) v odkazu na moderátorku Zoru Hejdovou (31), která převzala jeho sociální sítě během jeho působení v Survivoru a doslova z něj udělala influencerskou hvězdu s více než sto tisíci novými followery.

Fotogalerie
46 fotografií