Podnikatelka Kim Kardashianová a rapper Kanye West (44) už nejsou manželé. Žádost o rozvod podala slavná kráska před více než rokem; její choť se ji po celou dobu snažil přesvědčit, ať se vrátí, dopadl ale jako sedláci u Chlumce. 

Na obligátní otázky u soudu, zda jsou ve vztahu problémy a zda si myslí, že by šlo manželství zachránit s pomocí terapie, odpověděla Kim "ano" a "ne". Kanye u soudu přítomen nebyl. 

Dvojice má spolu čtyři děti - dcery North (8) a Chicago (4) a syny Sainta (6) a Psalma (2). Podle webu TMZ to pravděpodobně dopadne tak, že budou nadále bydlet s Kim a Kanye je uvidí, "kdykoli bude chtít". 

Rapper odchod manželky rozhodně neprožívá v poklidu. Po celou dobu se velmi drsně strefuje do jejího nového přítele, komika Petea Davidsona (28), a paparazzi ho dokonce zachytili, jak je před Kiminým domem špehuje převlečený za keř. 

Teď ovšem přitvrdil i na své dost hysterické poměry. Na svůj instagramový profil, který sleduje více než 15 milionů lidí, pověsil novou píseň s animovaným klipem, ve kterém unese Petea Davidsona, mučí ho a nakonec ho pohřbí zaživa.

Kanye West v minulosti veřejně přiznal, že trpí bipolární poruchou. Nechal se ale také slyšet, že léky brát nikdy nehodlá; přišel by tak prý totiž o svého kreativního génia a své pravé já. 

Fotogalerie
99 fotografií