Silvia Kucherenko (39) na instagramu přiznala, že měla dilema, jestli v současné situaci, kdy Rusové vedou krvavou válku s Ukrajinci, má letět na předem objednanou dovolenou či ne. Nakonec ale odletěla, přestože i jí se celá věc bezprostředně dotýká. Však má v zemi, kterou otřásá válka, také velkou část rodiny! Zejména ze strany bývalého manžela Sergeje Kucherenka(51), s nímž má syna Alexandera (11).

Slovenská sexbomba se i přes tíživou situaci, či možná částečně i kvůli ní, rozhodla přece jen vyrazit za exotikou, kde si daleko od války v Evropě užívá sluníčka tak, že si už stihla pořádně spálit svůj silikonový dekolt. I tak ale na něj byl pěkný pohled...

Na co je teď pohled ještě hezčí, je ale její zadeček. Ten si vyfotila v zrcadle hotelového pokoje, když na sobě měla takzvané brazilky, což jsou plavky, jejichž spodní díl je zejména z té zadní strany velmi úsporně vykrojený. A tak se obdivovatelé blond krásky mohou kochat, kochat a kochat a alespoň na chvíli zapomenout na hrůzy, které se dějí jen několik set kilometrů od hranic Česka a ještě méně od hranic Slovenska.

VIDEO: Silvia Kucherenko v roce 2016

Video
délka: 00:46.52
Video se připravuje ...

Slovenská modelka-kačer: Šestiletý syn se musí učit čínsky! Proč? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
75 fotografií