Plavovlasá sexbomba Silvia Kucherenko, která se proslavila svými obřími rty (které si pak sice nechala zmenšit, ale i tak jsou pořád notně naddimenzované), je sice ze Slovenska, ale to, že ruské bomby dopadají na dohled od jejich hranic, ji však v tuto chvíli netrápí. Aktuálně se totiž nachází na dovolené a bezstarostně si užívá sluníčka. I když, užívá... zrovna teď ji sluneční paprsky pořádně potrápily.

„Jenom já se umím takhle opálit... a to je pořád ta stejná písnička...“ posteskla si na sociální síti silikonem vyztužená kráska, která všem názorně předvedla, jak slunce poznamenalo její dekolt. Do kůže se jí propsalo pořádně rudě! Jak Silvia v komentářích přiznala, může si za to vlastně sama - zapomněla použít opalovací krém. A to byla velká chyba, jelikož to musí pořádně bolet...

VIDEO: Slovenská modelka s obřími rty v Praze! Co řekla o svých plastikách?

Video
délka: 01:28.16
Video se připravuje ...

Slovenská modelka s obřími rty v Praze! Co řekla o svých plastikách? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Slavná kráska každopádně jinak vypadá naprosto skvěle, a člověk by rozhodně netipoval, že přesně před měsícem prodělávala covid a trpěla horečkami a bolestmi. Nemoc u ní ale měla naštěstí lehký průběh - a díky protilátkám v krvi si nyní může dopřát i nějaké to cestování. Kromě toho je i očkovaná, což je zpravidla také podmínkou pro lety do zahraničí, kde může naprosto vypustit a na nic nemyslet.

Fotogalerie
72 fotografií