Silikonem a botoxem vyztužená kráska Silvia Kucherenko je úplně stejná jako každá druhá maminka - její dítě je pro ni tím největším pokladem a je na něj jaksepatří pyšná. Není nejspíš divu, že se na instagramu chtěla pochlubit i synkovým pololetním vysvědčením - šikovný školák totiž domů přinesl „samé biče“, tedy samé jedničky. Jenže jak tomu už ve světě plném internetové anonymity bývá, i tentokrát se našli tací, co si neodpustili rýpavé komentáře. Když už nemohli směřovat své útoky přímo na Kucherenko, znevážili alespoň Alexandrovy (11) známky.

Chlapec totiž navštěvuje soukromou školu - a ve společnosti podle všeho ještě stále panuje (mylný) názor, že na soukromých školách si člověk za známky prostě a jednoduše platí, a tak má dobré výsledky, aniž by musel sám vynaložit nějaké úsilí. To se ovšem plavovlasé sexbomby smrtelně dotklo, jelikož malý školák má mezi klasickými předměty jako je mateřský jazyk, dějepis či zeměpis také angličtinu, francouzštinu a estetickou výchovu.

VIDEO: Slovenská modelka-kačer: Šestiletý syn se musí učit čínsky! Proč?

Video
délka: 00:46.52
Video se připravuje ...

Slovenská modelka-kačer: Šestiletý syn se musí učit čínsky! Proč? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Když někteří, co neumíte strávit Alexandrovu šikovnost a moudrost, píšete, že kdyby chodil na státní školu, tam by tak dobré známky neměl... Ne. Měl by rovnou diplom z každého předmětu. Škola, na kterou chodí, je 3x náročnější než kterákoli státní škola, protože mají speciální osnovy. Mnohem těžší než jinde,” vysvětlila Silvia všem „haterům“, co měli potřebu se navážet do chlapce z páté třídy.

Náročnější základní školu pro syna vybrala záměrně. A nelituje toho. „Alexander mluví a píše plynně anglicky. Toto, co se učí oni na základní, se někde neučí ani na střední,“ tvrdí Silvia. Chlapec své studijní schopnosti zřejmě podělil po mamince, která aktuálně studuje vysokou školu, obor mediální komunikace. Kdysi z univerzity odešla, neboť se nechala zlákat světem modelingu a velkými výdělky v zahraničí. Teď Silvia ukázala výsledky ze zimního semestru studia - kde až na jednu výjimku dostala samá Áčka.

Fotogalerie
45 fotografií