I když Betty bylo skoro 100  let, myslel jsem, že bude žít věčně,“ uvedl v pátek pro magazín People její agent a blízký přítel Jeff Witjas. „Bude mi strašně chybět a stejně tak jejím zvířatům, která tolik milovala. Myslím, že Betty se nikdy odejít, protože vždycky chtěla být se svým milovaným manželem Allenem Luddenem. Věřila, že s ním bude zase,“ dodal.

Na 17. ledna přitom herečka chystala svou narozeninovou oslavu. „Jsem šťastná, že jsem při takovém dobrém zdraví a cítím se v tomto věku tak dobře,“ uvedla Betty nedávno s tím, že je to díky jejímu optimismu. „Vždycky najdu to pozitivní,“ říkávala a vtipem dodávala, že jí také pomáhá vyhýbat se všemu zelenému.

Betty Whitová byla vdaná cekem třikrát. Jejím posledním manželem byl Allen Luden, který zemřel v roce 1981. Za svůj život ztvárnila mnoho filmových a seriálových rolí, za které si vysloužila mnoho ocenění i hvězdu na pověstném chodníku slávy.

Diváci si ji mohou pamatovat například z filmů Rada a souhlas, Povodeň, Dennis postrach okolí znovu zasahuje nebo ze Třetího přání.

Video: Zemřela herečka Jana Altmannová († 77)

Video
délka: 01:16.60

Zemřela herečka Jana Altmannová († 77) Videohub

Fotogalerie
15 fotografií