Když se řekne Prázdniny, většina diváků si vybaví hlavně ústřední čtveřici ztvárněnou Cameron Diazovou (49), Judem Lawem (48), Kate Winsletovou (46) a Jackem Blackem (52). 

V roli malé dcery vdovce Juda Lawa se ale objevila i herečka Miffy Englefieldová (22), které bylo v době natáčení pouhých šest let. Dnes už je ovšem dospělá, a dokonce se sama stala maminkou!

Kdysi roztomilá holčička jako z obrázku se v pubertě našla v punku a od té doby jí láska k alternativnímu životnímu stylu zůstala. V roce 2020 přivedla na svět dceru Frances Rosannu Lee Englefieldovou, někteří ji ale stále vidí jako malé dítě. 

Se svými životními postřehy a zkušenostmi se Miffy, jejíž skutečné jméno je Rebecca, svěřuje na TikToku. Na jednom z videí, které podkreslila písní Franka Sinatry Let It Snow, se například svěřila, co ji opravdu dovede naštvat: „Když mi postarší muži píší věci jako 'Jsem tak rád, že jsi pořád stejně roztomilá, jako jsi byla v Prázdninách'.“

@miffz_

Relating how I looked as a child to how I look as a grown as$ woman makes me all kinds of creeped out idk 😭😭😭 ##childactor ##theholiday

♬ Let It Snow! Let It Snow! - Frank Sinatra

VIDEO: Dívka si fotila selfie každý den dlouhých osm let

Fotogalerie
24 fotografií