Když bylo oznámeno, že postava promiskuitní Samanthy v novém pokračování seriálu Sex ve městě nebude, fanoušci okamžitě začali spekulovat, proč tomu tak je.

Spory mezi členy štábu nebyly žádné tajemství a zejména situace mezi Kim Cattrallovou a hlavní hvězdou, Sarah Jessicou Parkerovou (56), byla mnohokrát velmi vyostřená. 

VIDEO: Usedlá Carrie: První fotky z natáčení seriálových hitů

Video
délka: 00:26.83
Video se připravuje ...

Usedlá Carrie: První fotky z natáčení seriálových hitů Profimedia

Řada fanoušků seriálu se na internetu okamžitě začala dohadovat o tom, zda to jsou právě letité spory, co herečku z pokračování vystrnadilo. 

"Kim Cattrallová, jsem vaše velká fanynka. S pokračováním Sexu ve městě se o vás hodně mluví. Tleskám vám za to, že jste učinila rozhodnutí, která jsou pro vás správná. Nejste povinná dělat věci, které nechcete, nebo které vás nečiní šťastnou," vzkázala herečce přes twitter jedna z fanynek. Právě tomuto příspěvku pak Cattrallová udělila lajk. 

Možná to ale není ani tak o tom, co ji činí šťastnou, a důvod je o hodně jednodušší. "Kim Cattrallová se nevrátila do Sexu ve městě, protože se konečně rozjíždí její scattingová kariéra," napsala na twitter publicistka Emily Shapirová. Scatting je druh improvizovaného jazzového zpěvu, kdy zpěvák nezpívá slova, ale jen zvuky. I tenhle tweet pak herečka podpořila svým lajkem. 

VIDEO: Natáčení nového seriálu Sexu ve městě: Sarah Jessica Parker

Video
délka: 01:09.10
Video se připravuje ...

Natáčení nového seriálu Sexu ve městě: Sarah Jessica Parker Profimedia

Fotogalerie
103 fotografií