Hvězda filmů Thelma a Louise, Beetlejuice, Tootsie, Myšák Stuart Little, Pozemšťanky jsou lehce k mání nebo Moucha Geena Davisová platila v dobách své největší slávy za jednu z nejkrásnějších amerických hereček. Diváky okouzlovala svýma velkýma očima, nevinným pohledem a výraznými rysy. 

Tomu už je teď ale bohužel konec. Nejde přitom ani tak o to, že herečka oslavila již 65. narozeniny a od svých dvacetin tedy pochopitelně trochu zestárla. Davisová se teď po dlouhé době objevila na veřejnosti a podle některých vypadá jako úplně jiný člověk. Informoval o tom server PageSix.com

Davisová se objevila v Los Angeles v bílém svetru s kočičkou, s šátkem pečlivě omotaným kolem hlavy a bosa. Její tvář přitom vypadala značně opuchle. Co stojí za jejím děsivým vzezřením a zda jde o nějaký zdravotní problém, nebo snad nepovedený estetický zákrok, ale není známo. 

Herečka se na veřejnosti objevila poprvé od rozvodu s Dr. Rezou Jarrahym. Dvojice se rozešla v roce 2017 proto, že Jarrahy podle zdrojů z okolí rodiny odmítal nadále bojovat s hereččiným narcismem. Nyní již bývalí manželé spolu mají tři děti - devatenáctiletou dceru a sedmnáctileté syny dvojčata. 

VIDEO: Ivana Wojtylová: Umělá prsa neřešila mé komplexy, ty cítím stále

Video
délka: 03:59.80
Video se připravuje ...

Ivana Wojtylová: Umělá prsa neřešila mé komplexy, ty cítím stále ABC clinic

Fotogalerie
50 fotografií