Půvabná brunetka Charli XCX, jejíž skutečné jméno zní Charlotte Emma Aitchisonová (29), rozhodně nepatří ke stydlivým dámám. Takřka v přímém přenosu ji zradilo tenoučké ramínko odvážných černých šatů, v nichž distančně vyhlašovala výherce v kategorii nejlepší popová píseň. Gratulace vítězům, jimiž se stali zpěváci The Kid Laroi (18) a Justin Bieber (27), však skončilo velice nečekaně – v nestřežený moment jí vyklouzlo z dekoltu celé ňadro!

Zatímco ostatní zpěvačky by nejspíš nahrály nové video a své malé společenské faux-pas vůbec nezveřejňovaly, koneckonců nešlo o přímý přenos, a tak by mohlo klidně zůstat světu utajeno, Charli jej opatřila cenzurou v podobě rozrastrovaného záběru a sdílela jej na instagramu. Krásná tmavovláska totiž na trapas reaguje výbuchem smíchu – ve společnosti se ostatně velice často objevuje v odvážných modelech, a tak bradavka osvobozená z útlaku látky je tím nejmenším „zlem“.

VIDEO: Justin Timberlake nedopatřením svlékl Janet Jacksonovou

Video
délka: 00:07.84

Justin Timberlake nedopatřením svlékl Janet Jacksonovou youtube.com

A nezlobí se ani její fanoušci, kteří si video během ani ne 24 hodin mnohokrát pustili. Nyní údaj na Charlině instagramu hlásí více než 530 tisíc zobrazení. Sexy zpěvačka, která za své exotické rysy vděčí skotskému otci a ugandské mamince, se od většiny svých příznivců dočkala slov pochval či obdivu. „Janet Jacksonová se třese strachy,“ podotkla jedna fanynka pobaveně v narážce na slavný trapas zpěvačky, jíž obnažil jedno ňadro Justin Timberlake (40) na Super Bowlu.

Fotogalerie
41 fotografií