Svalovec Baena se vydal po stopách svého slavného táty nejen co se týče kulturistiky, ale i herectví. Teď se pochlubil snímkem z natáčení filmu Láva pro společnost Bitflix. Na fotce přitom tátu opravdu nezapře: rovnou by mohl hrát Barbara Conana! 

Joseph Baena přitom dlouho vůbec nevěděl, kdo je jeho otec. Jeho maminka Mildred Patricia Baenaová (60), která u Schwarzeneggerových pracovala jako hospodyně, to dlouhé roky úzkostlivě tajila, aby svého někdejšího milence nedostala do problémů. 

Prozradila ho podoba

Čím byl ale Joseph starší, tím byl tátovi podobnější a pravda se skrývala čím dál hůř. „Ta podoba mě nejdřív překvapila. Věděla jsem, že Arnold je otec. Když byl Joseph už trochu starší a začal vypadat jako on, tak nad tím možná také uvažoval. Ale nikdy mi nic neřekl,“ svěřila se magazínu Hello! v roce 2011, když všechno prasklo.

Synovi sdělila pravdu, když mu bylo 13 let. Asi netřeba dodávat, že zjištění, že jeho táta je slavný Terminátor, chlapci nijak nevadilo. Brzy poté se všechno dostalo i na veřejnost.

Manželka nadšená nebyla

S manželkou Schwarzeneggera Mariou Shiverovou (66) už to ale bylo o poznání horší. Slavná novinářka totiž rodila ve stejnou dobu, jako rodinná hospodyně, a malý Joseph navíc vyrůstal v jejich domě. Přesto se ale snažila vše zvládat s grácií.

„Byla tak silná,“ chválila ji Baenaová. „Padla jsem před ni na kolena. Marie brečela se mnou a řekla, abych vstala. Pevně jsme se držely a řekla jsem jí, že to není jen Arnieho chyba. K tomu jsou zapotřebí dva,“ popsala dramatické chvíle. Shiverová má se Schwarzeneggerem čtyři děti – Christinu, Katherine, Christophera a Patricka. 

Sám herec se k celé situaci postavil čelem a Josepha přijal úplně stejně jako všechny své ostatní děti. Ba co víc, brzy je začaly spojovat společné zájmy a dvojice si tak rychle vybudovala krásný vztah. 

VIDEO: Schwarzenegger exkluzivně: Podívejte se, jak proháněl bicykl po Praze

Video
délka: 01:13.79
Video se připravuje ...

Schwarzenegger exkluzivně: Podívejte se, jak proháněl bicykl po Praze Blesk

Fotogalerie
94 fotografií