Ačkoli titul nejvíc sexy muže světa podle časopisu People obvykle získávají velmi maskulinně působící osobnosti, letos vyhrál nesmělý vtipálek Paul Rudd. Herec ve své kariéře zářil hlavně v komediích, v posledních letech se ale objevuje i jako superhrdina Ant-Man. 

Paul Rudd má nesporné charisma, nikdy ale nepatřil mezi prvoplánové sexsymboly. I proto ho titul pořádně zaskočil. 

„Mám dostatečnou soudnost na to, aby mi bylo jasné, že když o tom lidi uslyší, budou se ptát ‚Cože‘?“ prohlásil Rudd pro časopis People  poté, co se díky svému titulu dostal na obálku. 

Především manžel a otec

„Tohle není falešná skromnost. Je spousta lidí, kteří to měli dostat přede mnou,“ je přesvědčen. Nakonec ale vtipkoval, že už si tiskne nové vizitky. Svého lukrativního titulu herec ale nijak využívat nehodlá. „Sám sebe vnímám jako manžela a otce, to jsem,“ popsal se Rudd. „Když nepracuju, trávím čas se svou rodinou. To mám asi nejraději,“ svěřil se. Rudd je už osmnáct let šťastně ženatý s Julií Yaegerovou (53) a mají spolu syna Jacka (17) a dceru Darby (12). 

Jediným člověkem, kterému o svém novém titulu řekl ještě před vydáním časopisu, byla právě jeho manželka. „Úplně ji to omráčilo. Byla ale moc sladká. Po troše chichotání a poté, co opadl šok, řekla, že to mají správně. To bylo rozkošné,“ rozplýval se a dodal, že je stejně přesvědčen o tom, že manželka neříkala tak úplně pravdu.

Slavní předchůdci

V minulosti titul nejvíc sexy muže získali Mel Gibson, Mark Harmon, Harry Hemlin, John F. Kennedy mladší, Sean Connery, Tom Cruise, Patrick Swayze, Nick Nolte, Richard Gere, Keanu Reeves, Brad Pitt, Denzel Washington, George Clooney, Harrison Ford, Pierce Brosnan, Ben Affleck, Johnny Depp, Jude Law, Matthew McConaughey, Matt Damon, Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Bradley Cooper, Channing Tatum, Adam Levine, Chris Hemsworth, David Beckham, Dwayne „The Rock“ Johnson, Blake Shelton, Idris Elba, John Legend a Michael B. Jordan. 

VIDEO: Seriál přátelé se vrací po 17 letech na obrazovky!

Video
Video se připravuje ...

Seriál Přátelé se vrací po 17 letech na obrazovky! Videohub

Fotogalerie
42 fotografií