Poslední roky byly pro Angelinu Jolie opravdu náročné. S poruchou příjmu potravy se podle listu National Enquirer měla léčit již v roce 2019, úzkosti kolem soudů o opatrovnictví dětí mezi ní a jejím exmanželem Bradem Pittem (57) pak problémy měly jenom prohloubit. 

Zdravotní stav herečky v současnosti není znám, je ale jisté, že na veřejných akcích působí viditelně podvyživeně. Pozornost si získala například na nedávném Mezinárodním filmovém festivalu v Římě, kde se v poslední festivalový večer objevila po boku svých dvou dcer Zahary (16) a Shiloh (15) na premiéře filmu Eternals

Jolieová před tím oblékla velmi volné modely, které její křivky zakrývaly. Na Eternals ale vyšla v upnutých stříbrných šatech a ukázala tak postavu, ze které kosti trčely prakticky na všechny strany. 

Vzhled herečky by možná nebyl tak alarmující, kdyby již v minulosti netrpěla poruchou příjmu potravy. Ta ji přitom měla sužovat už na střední škole. „Měla ráda trochu bolesti. Líbilo se jí na té hranici,“ popsala v roce 2014 rodinná přítelkyně Cis Rundleová pro Radar Online. Rundleová se o Jolie pomáhala starat v době rozvodu jejích rodičů. Podle ní se herečka mučila hlady a ráda namáčela prsty do horkého vosku. 

VIDEO: Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete

Video
délka: 03:13.24

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete David Hanuš

Fotogalerie
97 fotografií