Zpěvačka Halsey byla vždy jako laňka a roky se pyšnila naprosto perfektně vymakanou figurou. Letos v červenci ale přivedla na svět své první dítě, syna Endera. A po zátěži kolem těhotenství a porodu se pochopitelně leccos změnilo. 

Po vystoupení v pořadu Saturday Night Live se na hlavu zpěvačky snesla chvála, jak se po porodu v úžasné formě. To ale ona odmítla a rozhodla se zveřejnit pravdu. Na svém instagramu ukázala fotografie, jak její tělo vypadá ve skutečnosti - bez stahovacích prádel, lichotivých střihů, pečlivých póz a jiných vychytávek. 

„Dva večery zpátky jsem byla v SLN a lidé rychle začali tvrdit, jak dobře vypadám. Byl to zvláštní pocit. Moje tělo mi dlouho připadalo cizí,“ svěřila se a dodala, že občas sdílí až příliš informací, ale tohle jí připadalo opravdu důležité. 

„První snímek příspěvku je několik dní po porodu. Hodně lidí neví, že ještě nějaký čas pořád vypadáte jako těhotná,“ uvedla. „Pořád se to mění a já to tak nechávám. Rozhodně teď nehodlám cvičit. Jsem příliš unavená a zaměstnaná péčí o mého milovaného syna. Sečteno a podtrženo, tělo, které si vysloužilo takovou chválu, mělo na sobě outfit ušitý na míru a bylo perfektně nasvícené po dlouhém testování, abych se při své práci mohla cítit dobře,“ prozradila detaily z natáčení pořadu. 

„Nechci živit iluze, že byste měli ihned po porodu vypadat skvěle. Takhle to prostě není,“ vyjádřila se. „Nikdy nebudu mít tělo, jako jsem měla před dítětem, nehledě na to, jak moc se změní, protože mám prostě dítě a to mě změnilo navždycky: emočně, duševně i fyzicky. Ta změna je trvalá. A já nechci, aby to bylo jako předtím! Ale ve vší upřímnosti, jsem hrozně unavená, nejsem superčlověk a je to opravdu těžké,“ popsala zpěvačka svůj život po narození miminka. Dodala ještě, že se snaží dělat to nejlepší, co umí. 

VIDEO: Podcast Maminka: Operativní porod

Video
délka: 13:52.20

Podcast Maminka: Operativní porod Videohub

Fotogalerie
81 fotografií