Kdo by si je nepamatoval. Předstírané lesbičky Lena Katinová a Julia Volkovová se proslavily na přelomu devadesátých let a nového tisíciletí, jejich jména jsou ale známá dodnes a obě ženy si v hudbě vybudovaly slušnou kariéru. Po letech odloučení teď fanouškům sdělily překvapivou novinku: v roce 2022 se společně vrátí na pódium! Informaci prozradila Katinová, která se na sociálních sítích zároveň zeptala fanoušků, které další umělce by ženy měly oslovit, aby na koncertě vystoupili s nimi. 

Obě ženy se pochopitelně během let pořádně změnily a ušly dlouhou cestu. Volkovová si celkem brzy pořídila dceru Viktorii (17) a syna Samira (14), v roce 2010 konvertovala k Islámu, aby se v roce 2017 opět vrátila k pravoslavné církvi a dokonce se pokusila prorazit v politice, když v roce 2021 neúpěšně kandidovala za konzervativní stranu Jednotné Rusko do ruského parlamentu. Kromě toho si velmi oblíbila plastické operace a fyzicky je dnes skoro k nepoznání.

Naproti tomu Katinová vedla o poznání méně šokující život. Od dob rozpadu kapely v roce 2014 se věnovala sólové hudební kariéře a v roce 2015 přivítala na světě syna Aleksandra. 

Sláva už na střední škole

Kontroverzní ruské duo Lena Katinová a Julia Volkovová nastartovalo svou kariéru již v roce 1999, kdy bylo dívkám pouhých 14 let. V roce 2002 pak přišel jejich největší hit v podobě písně All the Things She Said a školačky byly rázem známé po celém světě.

Ve slavném videoklipu se tehdy líbaly v kraťoučkých školních uniformách a všechny fanoušky dokonale přesvědčily, že spolu mají poměr. Na image lesbického páru si posléze vystavěly svou značku a nutno podotknout, že to fungovalo opravdu skvěle.

Lesby jsou »estetické«

Po čase ovšem vyšlo najevo, že dívky pár netvoří a obě se přihlásily k heterosexuální orientaci. V rozhovoru pro ruskou televizi dokonce Julia Volkovová porzradila, že podle ní homosexualita není přirozená, a kdyby její syn přišel s tím, že je gay, tak by ho odsoudila. S vlastními lesbickými eskapádami ale prý žádný problém nemá. "Dvě dívky spolu - to není to samé, jako dva muži spolu. Připadá mi, že lesby vypadají esteticky mnohem lépe," nechala se slyšet. 

Katinová naopak LGBT+ komunitu podpořila. "Bůh nás učí žít v lásce a láska je úžasný pocit! Myslím, že by každý měl mít svobodu milovat toho, koho miluje, a být s tím, s kým chce strávit svůj život," napsala ve vyjádření na svém facebooku. 

VIDEO: Zpěvačka Karin Ann: Proč je v polsku na černé listině?

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Karin Ann: Proč je v polsku na černé listině? David Turek

Fotogalerie
76 fotografií