Za dva roky to bude už neskutečných dvacet let, co se charismatický Pierce Brosnan, jehož si zamilovaly ženy po celém světě jako šikovného detektiva Remingtona Steelea, šarmantního agenta 007 či jako okouzlujícího Sama v muzikálu Mamma Mia!, oženil s bývalou novinářkou a moderátorkou Keely Shaye Smithovou (58). Od té doby tvoří skutečně stabilní pár a jejich láska jako kdyby stále plála stejně jasným plamenem, jako když se před lety poznali. V den jejích narozenin ji překvapil dojemným vyznáním na instagramu.

To slavný herec sdílel snímek Keely na pláži. Sympatická brunetka se s mokrými vlasy široce usmívá na kameru v obrovských slunečních brýlích a v promočených fialových šatech. K fotce pak Pierce připsal: „Moje krásná a svůdná láska Keely na svém 58. výletu kolem Slunce… Po plavání, připravující kokosovou vodu. Tohle byly ty nejšťastnější z narozenin!“ Tato kouzelná momentka se během pár dní dočkala na statisíce „lajků“, a hemží se pod ní gratulacemi nejenom od fanoušků, ale i od slavných přátel tohoto páru. Vše nejlepší jí příl například herec Aaron Paul (42) známý ze seirálu Perníkový táta, který manželskému páru vzkázal: „Moc vás oba miluji!“

VIDEO: Pierce Brosnan ve filmu Mamma Mia!

Video
délka: 02:24.92

Pierce Brosnan zpívající ve filmu Mamma Mia! youtube

Pár, který se původně setkal v Mexiku v roce 1994, si řekl své vzájemné „ano“ na obřadu v opatství Ballintubber v Co Mayo v roce 2001. Pierce a Keely spolu dva syny, Dylana (24) a Parise (20). Kromě nich má Brosnan ještě dalšího potomka, syna Seana (38), jenž je stejně jako jeho otec hercem. Tento mladý muž vzešel z jeho prvního manželství s herečkou Cassandrou Harrisovou (†43), která v roce 1991 podlehla rakovině vaječníků. Stejná zákeřná choroba se stala osudnou i její matce a později dokonce i dceři Charlotte Emily (†41), kterou Pierce ještě společně s bratrem Christopherem (48) adoptoval a miloval je, jako kdyby byli jeho vlastní.

Fotogalerie
50 fotografií