Katonová si po slávě skupiny Atomic Kitten nechala v roce 2004 dramaticky přifouknout své poprsí a před dvěma lety si uvadající silikony trochu přizvedla. Před časem se ovšem nechala slyšet, že pořízení takto objemných implantátů bylo zřejmě to nejhorší rozhodnutí, jaké kdy učinila.

„Můj dekolt je větší než moje hlava a záda mám v jednom ohni,“ přiznala zpěvačka na instagramu, načež fanoušky informovala o plánované redukci. „Nebudu vám lhát, těším se na nová prsa. Tahle mi ničí záda,“ postěžovala si.

Operaci podstoupila u stejného chirurga, který ji před lety vybavil zralými melouny o váze několika kil. Pro list Mirror Katonová uvedla, že si naordinovala sedmidenní odpočinek, aby se rány po zákroku zahojily. Nové zázraky předvede světu až poté.

Kromě těžkých předností přispěly k problémům se zády také nedostatečný pohyb a nezdravé stravování. Katonová významně přibrala, což se dotklo i jejích prsou, o které dle svých slov už skoro »zakopávala«. Po týdenní pauze plánuje Kerry pravidelné cvičení v posilovně, aby se dostala do formy.

VIDEO: Hrušínský žije se dvěma ženami! A strach o zdraví Holanové.

Video
délka: 02:28.48

Hrušínský žije se dvěma ženami! A strach o zdraví Holanové. Bára Horáková

Fotogalerie
35 fotografií