Bennifer, jak se páru na začátku 21. století přezdívalo, po dvou dekádách znovu plní titulky magazínů. Zpěvačka to nedávno rozsekla s nevěrným snoubencem Alexem Rodriguezem a útěchu našla v náruči, kterou zná jako své boty. O nové životní kapitole promluvila JLo v prvním rozhovoru po rozhoření staré lásky.

„Jsem strašně šťastná. Vím, že lidi zajímá, jak se mám, co se děje, jsem v pořádku? A tak dále. Nikdy jsem se neměla lépe,“ prozradila v rozhlasové show moderátora Zane Lowea na internetovém rádiu Apple Music 1.

„Chci, aby to lidé, kterým na mě záleží, věděli. Dostala jsem se do bodu, kdy je mi opravdu skvěle. Jak se tam jednou dostanete, začnou se dít úžasné věci. Věci, o kterých jste ani nesnili, že se budou opakovat,“ básnila o nejlepší fázi svého života Jen. Přestože v průběhu rozhovoru nezmínila Benovo jméno, všichni mají jasno, že krásnými věcmi, jež se znovu opakují, myslela návrat k představiteli filmového Batmana.

Affleck a Lopezová svou staronovou lásku netají. Před několika týdny je fotografové načapali při vášnivé líbačce na zahrádce restaurace, pár dní zpátky zase ruku v ruce kráčeli zábavním parkem, do něhož vzali své děti. Zamilované hrdličky spolu poprvé chodili v letech 2001-2004. Měli se dokonce brát, ze svatby nakonec sešlo.

VIDEO: Nedvěd přijal bratra a syna zavrhl! A prokletá role Václava Kopty

Video
délka: 02:44.48
Video se připravuje ...

Nedvěd přijal bratra a syna zavrhl! A prokletá role Václava Kopty Barbora Horáková

Fotogalerie
69 fotografií