Je běžné, že po těžkém rozchodu se lidé zbavují vzpomínek na své ex partnery. Jak probíhal konec vztahu Matthewa Perryho se snoubenkou Molly Hurwitzovou (29), herec příliš nerozvedl. „Někdy to zkrátka nevyjde a nefunguje… a toto byl jeden z těch případů,“ měl říct Perry, aniž by naznačil, zda zůstali alespoň přáteli. Tak či onak, dva týdny po smutné zprávě se zbavil jedné z největších připomínek zkrachovalého vztahu – bytu, v němž společně žili.

Za 26,1 milionu dolarů, v přepočtu téměř půl miliardy korun, prodal Perry své losangeleské apartmá, které díky svému umístění na vršku 42podlažní budovy dostalo přezdívku Sídlo na obloze.

Oválný byt se pyšní 863 metry čtverečnými obytného prostoru a sestává z obří ložnice s vlastním salonkem a parádním výhledem na město, čtyř ložnic pro hosty, šest a půl koupelny, čtyř teras a malého kinosálu. Aby toho nebylo málo, vlastníci bytů mohou využívat služeb soukromých lázní, posilovny nebo restaurace situovaných přímo v budově.

Herec koupil sídlo v roce 2017 za 20 milionů dolarů a následující dva roky ho renovoval. Poprvé se na realitním trhu objevilo v roce 2019 s cenovkou 35 milionů dolarů, pro nezájem byl Perry nucen cenu dramaticky snížit na 23 milionů.

VIDEO: Co jste nevěděli o seriálu Přátelé? Tohle vás zaručeně překvapí!

Video
délka: 02:41.80

Co jste nevěděli o seriálu Přátelé? Tohle vás zaručeně překvapí! Videohub

Fotogalerie
95 fotografií