Herec, převážně obsazovaný do akčních trháků, kde jsou zapotřebí velké silné pracky a pro zastrašení nepřítele je občas nutné shodit triko a pohrozit břišáky z ocele, si pro fanoušky připravil pořádné překvápko. Vysekaná postava je tatam, z posilovnou vychovaného Smitha se během lockdownu stal náruživý jedlík a vyznavač gaučingu.

„Budu k vám upřímný - jsem v nejhorší formě svého života,“ napsal otevřeně herec ke snímku v boxerkách a s rozepnutou mikinou. Mírně nateklý Smith se ze životní situace nehroutí a v dalším příspěvku, tentokrát vytvořeném coby bumerangu (krátké video, které se pořád dokola vrací), s pyšným výrazem ukázal svou „novou“ postavu v celé své nahé kráse - a  boxerkách.

„Tohle je tělo, které mě provedlo celou pandemií a nespočtem dnů přežírání se ve spižírně. Miluju ho, ale chci se cítit líp,“ přiznala nakonec hvězda sitcomu Fresh Prince a post-apokalyptického filmu Já, legenda.

Smith se tímto oficiálně vzdává půlnočních svačinek a sladké muffiny nahrazuje potem v posilovně. Fanoušci nicméně velmi ocenili jeho ochotu ukázat, že i pár kilo navíc je naprosto v pořádku a že člověk může milovat své tělo v jakékoliv podobě.

VIDEO: Jak se točil nový Aladin? Podívejte se na film o filmu!

Video
Video se připravuje ...

Jak se točil nový Aladin? Podívejte se na film o filmu! Falcon

Fotogalerie
63 fotografií