O překvapivé konverzaci s nejpropíranější ženou světa se manželka hudebníka Johna Legenda (42) podělila po talk show Andyho Cohena Watch What Happens Live. První zpráva jí do directu přistála krátce poté, co o ztrátě dítěte informovala fanoušky.

„Ano, napsala mi kvůli Jackovi. Bylo to od ní milé,“ potvrdila zvídavému tazateli. „Je opravdu úžasná a moc milá – přesně jak ostatní říkají,“ pokračovala Teigenová, načež si uvědomila, že především v posledních dvou měsících je dobrosrdečnost vévodkyně ze Sussexu cupována na kusy, a opřela se do jejích kritiků.

„Říkám si ‚Můj bože, co to s lidmi je, že mají potřebu z ní dělat nebezpečného blázna?‘ Přitom je tak milá, jak všichni říkají,“ kroutila Teigenová hlavou. S Meghan je podle svých slov stále v kontaktu, naposledy s ní hovořila po explozivním rozhovoru s Oprah Winfreyovou, který si modelka nenechala ujít. „Věřím, že její pravda byla pravdou už od samého začátku.

Markleová samovolný potrat druhého potomka z července loňského roku popsala v článku listopadového čísla novin The New York Times. „Pocítila jsem náhle ostrou křeč. Klesla jsem na zem, s Archiem v náručí, a broukala ukolébavku, abychom se oba uklidnili. Veselá melodie byla v ostrém kontrastu s mým pocitem, že něco není v pořádku. Věděla jsem, jak jsem tak svírala v náručí své prvorozené dítě, že ztrácím to druhé.“

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
73 fotografií