Matka hereček Terezy (33) a Doroty (38) Nvotových v zábavné šou chtěla hypotézu o využívání dvou mozkových hemisfér především ženami potvrdit na vlastních zkušenostech. Moderátorovi popisovala, jak dokáže při telefonátu pečlivě odposlouchávat cizí konverzace u vedlejšího stolu. Naneštěstí zapomněla, že má vedle sebe kolegu Lukáše Latináka, který o její „pozornosti“ při vyřizování hovorů ví víc než kdokoliv jiný.

Video:Gottová chce ve Finsku na léčení! A naštvaná Vondráčková. Její písničky radia nehrají

Video
Video se připravuje ...

Gottová chce ve Finsku na léčení! A naštvaná Vondráčková. Její písničky radia nehrají 

„Vím, jak jsi naposledy telefonovala, takže bych to raději nevytahoval,“ varoval ji opatrně Latinák, který svou spoluhráčku historkou z minulosti nechtěl zostudit. Zmatená Anička se ale dožadovala vysvětlení. A Lukáš spustil.

 „Pamatuješ, jak tě zastavili policajti na české dálnici? ‚Á, to jste vy, paní Šišková. Víte, čeho jste se dopustila? Jela jste sto sedmdesát‘,“ vzpomínal herec na strážníkova slova. „A Anička povídá ‚Ježíš, promiňte, já si nevšimla, jsem zrovna telefonovala‘,“ imitoval její bláhové vysvětlení, načež diváci, hosté i samotná Šišková propukli ve smích. „To je nejlepší výmluva, jaká může být,“ zhodnotil se slzami v očích její přítel.

VIDEO: Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná!

Video
Video se připravuje ...

Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
44 fotografií