Tragickou událost oznámila veřejnosti zdrcená modelka. „S hlubokým zármutkem bychom vám chtěli oznámit, že náš milovaný syn Harry Brant podlehl boji se závislostí a zemřel po neúmyslném předávkování léky na předpis. Naše srdce jsou roztříštěná,“ stojí v oficiálně zprávě.

Potomek hvězdy předváděcích mol a miliardáře Petera Branta (73) byl nalezen mrtvý ve svém domě v neděli, jen pár dní předtím, než měl nastoupit do léčebny. S drogovou závislostí bojoval řadu let. „Navždy nás bude sužovat smutek z toho, že Harryho život ukončila tato ničivá choroba,“ dodala rodina v prohlášení a poděkovala fanouškům jejich syna za příval podpory.

Video: Dalibor Janda ve vážném stavu v nemocnici! A Polívka v show Tvář skončil

Video
délka: 02:43.68

Dalibor Janda ve vážném stavu v nemocnici! A Polívka v show Tvář skončil Bára Horáková, Lukáš Červený

Mladý model se věnoval psaní pro magazín Interview, miloval módu a líčení. Ve spolupráci bratrem Peterem stvořil unisexovou řadu kosmetiky s názvem BrantBrothers. „Ve svých 24 letech toho hodně dosáhl, bohužel už nebudeme mít šanci zjistit, kolik toho mohl Harry ještě udělat.“ truchlí jeho nejbližší.

Harryho matka Stephanie se k modelingu dostala už ve 14 letech, když byla finalistkou kalifornské odnože soutěže Elite Model Look. V 16 letech začala randit s ženatým Johnem Casablancasem, hlavou Elite Model Management. Stala se jednou z nejvýraznějších tváří modelingu 90. let a také jednou z prvních topmodelek.

VIDEO: Langmajer zveřejnil video a ukázal vše! A tajemství Bohdalové: Patří do rodiny známého muzikanta

Video
délka: 02:10.44

Langmajer zveřejnil video a ukázal vše! A tajemství Bohdalové: Patří do rodiny známého muzikanta. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
15 fotografií