Zpěvačka a finančník se před deseti lety vzali v prostorách luxusního zámečku Chateau Amade. Za parádu měli vysolit okolo milionu korun. Pětihvězdičkový zámeček ve Vrakúni nedaleko Dunajské Stredy byl ideálním místem nejen tehdy, ale prý by byl i nyní.

Ta volba byla jednoznačná. Velmi jsme se tam těšili, už před časem jsem začala s přípravami. Měl to být náš velký den s přáteli, rodinou, s lidmi, kterých si vážíme a máme je rádi. Přesně tak, jak jsme to vždy s Jurajem chtěli,“ povzdychla si magazínu Šarm Sisa a otevřeně prozradila, co jim plány překazilo. 

Jak jsem zmínila, tento náš druhý sňatek jsem plánovala déle a pozorně jsem sledovala, co se kolem děje. Optimisticky jsem tehdy věřila, že ta pohroma snad do ledna zeslábne a bude možné slavnost uspořádat. Bohužel, situace je, jaká je,“ dodala zpěvačka, které velmi chybí jeviště a fanoušci.    

VIDEO: Sisa Sklovská: Proč jsem nikdy neměla děti? Mám 4 snubní prsteny, ale...

Video
délka: 05:25.13

Sisa Sklovská: Proč jsem nikdy neměla děti? Mám 4 snubní prsteny, ale... Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Víte, náš sňatek jsem si naplno neužila. Znáte to. Člověk měl stres z toho, aby vše dobře dopadlo, aby se hosté skvěle cítili a bavili. Ani jsme se nenadáli a bylo po všem. Řekla jsem si, že tentokrát to bude jiné. Vlastně i bylo, protože nebylo,“ zavtipkovala Sisa, která se nikdy nevzdává. Přestože reparát svého vlastního dne D se nekonal, zrušen rozhodně není.

Podle informací Šarmu se v případě příznivé situace máme těšit nejen na svatbu číslo 2 (možná i na Bratislavském hradě), ale i na okázalou oslavu 70. narozenin Juraje, Sisin svátek a jako bonus bude i mejdan spojen s uvedením Lelkesovy knihy.  

VIDEO: Čerstvý ženáč Bolek Polívka: Proč jsem nepozval všechny děti?

Video
délka: 04:17.96

Čerstvý ženáč Bolek Polívka: Proč jsem nepozval všechny děti? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
41 fotografií