Ostře řezané rysy, jizva v obličeji, mužné vystupování a po chodbách se rozléhající napadání na jednu nohu – tím vším ztělesňuje hrabě Joffrey de Peyrac ženský sen o romantickém hrdinovi. V době, kdy na plátna světových kin vtrhl jako charismatický hrabě de Peyrac, byl Robert už zkušeným hercem a měl za sebou i pestrý osobní život.

Když mu bylo 28 le, tak se oženil s Marinou Vladyovou (82), později se s ní rozvedl. Skandál vyvolalo Robertovo druhé manželství. Začalo to tím, že se tři roky po rozvodu s Marinou zamiloval do dívky, která byla v podstatě ještě dítětem, alespoň oficiálně určitě. 

Caroline Eliacheffová (73), dceři bývalého francouzského ministra, bylo totiž tehdy pouhých 14 let! Doma oklamala matku tím, že odchází na školu do Anglie, ve skutečnosti odešla žít s Robertem. Ten si ji o rok později vzal.

Ani druhé manželství mu ale nevydrželo. V letech 1973–1974 byl zasnouben s Michele Watrinovou, která ale roku 1974 před jeho očima zemřela při autonehodě.

VIDEO: Rozdováděná Jana Paulová (65) šla z náruče do náruče: Upřímná slova o nevěře!

Video
Video se připravuje ...

Rozdováděná Jana Paulová (65) šla z náruče do náruče: Upřímná slova o nevěře! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Potřetí a naposledy se pak 28. června 1976 oženil opět s herečkou, Candice Patouovou (73), s níž zůstal až do smrti. I když si zahrál spoustu rolí, asi platí to, co o něm řekla jeho třetí žena: „Můžeš natočit třeba sto filmů, ale na tvém hrobě bude jen busta Peyraca i s jeho jizvou.“

Hossein zplodil čtyři syny: Pierra, Igora (z prvního manželství), Nicolase (známý jako rabín Aaron Eliacheff) a Juliena (z třetího manželství). Aaron, kterého má z druhého manželství s Caroline Eliacheff, je rabínem a vyučuje náboženství ve Štrasburku.

VIDEO: Jaroslava Kretschmerová: Slunce, seno 4? Telefonovali jsme si s Troškou...

Video
Video se připravuje ...

Jaroslava Kretschmerová: Slunce, seno 4? Telefonovali jsme si s Troškou... David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
35 fotografií