Vztah Maxe Ehricha a Demi Lovato byl od počátku jízdou na hodně divoké horské dráze. Po pouhých třech měsících, co spolu začali randit, se za velké pompy zasnoubili – a za další dva měsíce se zase rozešli. A jak se zdá, ne zrovna v dobrém, Max prý dokonce prohlašoval, že se o svých vlastních kopačkách dozvěděl z médií, jelikož tou dobou byl na natáčení filmu Southern Gospel, a tudíž vůbec nebyl s Demi v kontaktu. Zdá se však, že si teď naordinoval dost svérázný způsob, jak se vyrovnat se zlomeným srdcem.

Klín vyráží klínem, možná i doslova. Po jeho boku se totiž už posledních několik dní objevuje vnadná zpěvačka Mariah Angeliq (21), celým jménem Mariah Angelique Perezová. A nyní je dokonce na pláži v Miami přistihli fotografové, kterak se objímají, pusinkují… a dokonce si pořizují zamilovaná selfíčka. Zkrátka vrkali jako dva holoubci, přesně jako před pár měsíci s Demi. Ta se po rozchodu s pohledným hercem nechala slyšet, že na žádost o ruku kývla, aniž by pořádně věděla, kdo Max doopravdy je, a jakmile prozřela, hned mu dala košem, Mariah se svým novým partnerem ještě zjevně tak daleko není.

VIDEO: Demi Lovato: Proč se rozhodla pro nahé snímky?

Video
délka: 01:40.72

Demi Lovato: Proč se rozhodla pro nahé snímky? youtube.com

Nakrucovala se ovšem před ním jako pávice, a on ji jako poslušný přítel fotil v pózách vskutku modelkovských, především tedy v těch, v nichž hrál prim její zadeček. Mariah se totiž pyšní ladnými ženskými křivkami vskutku dokonalými… a o dost odlišnými nežli Demi, která několik posledních let bojuje se svou váhou. Ta se u ní totiž mění jako houpačce, coby holka krev a mlíko si v minulosti prošla například bulimií. Kromě toho trpí také bipolární poruchou, sebepoškozováním a závislostí na alkoholu a drogách, kvůli kterým nejednou skončila na odvykačce, a které ji předminulý rok málem stály život.

Není tedy divu, že se o ni teď její fanoušci bojí, jelikož není jasné, jak moc s ní zamává Maxova nová známost. Demi na novou lásku svého exsnoubence ovšem prozatím nikterak nereagovala, naopak na sociální síti předvedla svůj nový účes: Velice krátký sestřih, který jí velice sluší a dává vyniknout její půvabné tváři.

VIDEO: Demi Lovato láká své fanoušky, aby si jí přidali na Snapchatu. 

Video
délka: 00:03.69

Demi Lovato láká své fanoušky, aby si ji přidali na Snapchatu. Instagram.com

Fotogalerie
57 fotografií